Original

3FG


Klasa 3 FG PKM - plan lekcji

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50          
1 08:00-08:45 analiza tekstów kultury
3 FG PKM - Mechlińska D. (305)
    matematyka
3 FG PKM - Baranowska E. (06)
 
2 08:50-09:35 chemia
3 FG PKM - Nowak A. (305)
język polski
3 FG PKM - Mechlińska D. (207)
biologia
3 FG PKM - Płotka I. (07)
matematyka
3 FG PKM - Baranowska E. (06)
 
3 09:45-10:30 chemia
3 FG PKM - Nowak A. (305)
język polski
3 FG PKM - Mechlińska D. (207)
wychowanie fizyczne
3 3EG PKM 3EFG Ch 3FG PKM 3EFG Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 FG PKM 3FG Dz - Pawlęty E. (G3)
biologia
3 FG PKM - Płotka I. (06)
 
4 10:45-11:30 historia i społeczeństwo
3 FG PKM - Wójcik K. (305)
biologia
3 FG PKM - Płotka I. (207)
język angielski
3 FG PKM 3FG A1 - Macierzyński J. (306)
język angielski
3 FG PKM 3FG A2 - Pająk B. (307)
biologia
3 FG PKM - Płotka I. (06)
 
5 11:40-12:25 język angielski
3 FG PKM 3FG A1 - Macierzyński J. (P6)
wychowanie fizyczne
3 3EG PKM 3EFG Ch 3FG PKM 3EFG Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 FG PKM 3FG Dz - Pawlęty E. (G3)
język angielski
3 FG PKM 3FG A1 - Macierzyński J. (306)
język angielski
3 FG PKM 3FG A2 - Pająk B. (307)
zajęcia z wychowawcą
3 FG PKM - Mechlińska D. (06)
chemia
3 FG PKM - Nowak A. (P1)
6 12:35-13:20   wychowanie fizyczne
3 3EG PKM 3EFG Ch 3FG PKM 3EFG Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 FG PKM 3FG Dz - Pawlęty E. (G3)
biologia
3 FG PKM 3FG A1 - Płotka I. (306)
chemia
3 FG PKM 3FG A2 - Nowak A. (307)
język polski
3 FG PKM - Mechlińska D. (06)
chemia
3 FG PKM - Nowak A. (P1)
7 13:35-14:20   matematyka
3 FG PKM - Baranowska E. (206)
chemia
3 FG PKM 3FG A1 - Nowak A. (306)
biologia
3 FG PKM 3FG A2 - Płotka I. (307)
język angielski
3 FG PKM 3FG A2 - Pająk B. (05)
język francuski
3 FG PKM 3FG JF - Skórzewska O. (P1)
język niemiecki
3 FG PKM 3FG JN - Bronz-Wójcik A. (P6)
8 14:30-15:15   język francuski
3 FG PKM 3FG JF - Skórzewska O. (206)
język niemiecki
3 FG PKM 3FG JN - Bronz-Wójcik A. (201)
historia i społeczeństwo
3 FG PKM - Wójcik K. (301)
  fizyka medyczna
3 FG PKM - Saneluta P. (P1)
9 15:20-16:05     religia
3 FG PKM 3FG R - Skowron M. (301)