Original

3EG


Klasa 3 EG PKM - plan lekcji

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50          
1 08:00-08:45   język angielski
3 EG PKM 3EG A1 - Macierzyński J. (206)
fizyka medyczna
3 EG PKM - Saneluta P. (401)
  analiza tekstów kultury
3 EG PKM - Borczyńska M. (07)
2 08:50-09:35 religia
3 EG PKM 3EG R - Szafranek A. (201)
matematyka
3 EG PKM - Horla J. (206)
język polski
3 EG PKM - Borczyńska M. (401)
chemia
3 EG PKM - Wojciechowska-Nowak M. (305)
język niemiecki
3 EG PKM 3EG N1 - Zmudzińska M. (04)
język niemiecki
3 EG PKM 3EG N2 - Jankowska K. (05)
3 09:45-10:30 język polski
3 EG PKM - Borczyńska M. (201)
matematyka
3 EG PKM - Horla J. (206)
wychowanie fizyczne
3 3EG PKM 3EFG Ch 3FG PKM 3EFG Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 EG PKM 3EG Dz - Lisiecka A. (G2)
chemia
3 EG PKM - Wojciechowska-Nowak M. (305)
biologia
3 EG PKM 3EG A1 - Dukat K. (04)
język angielski
3 EG PKM 3EG A2 - Macierzyński J. (05)
4 10:45-11:30 język polski
3 EG PKM - Borczyńska M. (201)
język niemiecki
3 EG PKM 3EG N1 - Zmudzińska M. (P6)
język niemiecki
3 EG PKM 3EG N2 - Jankowska K. (P7)
historia i społeczeństwo
3 EG PKM - Wójcik K. (09)
matematyka
3 EG PKM - Horla J. (305)
chemia
3 EG PKM 3EG A1 - Wojciechowska-Nowak M. (04)
język angielski
3 EG PKM 3EG A2 - Macierzyński J. (05)
5 11:40-12:25 chemia
3 EG PKM - Wojciechowska-Nowak M. (201)
wychowanie fizyczne
3 3EG PKM 3EFG Ch 3FG PKM 3EFG Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 EG PKM 3EG Dz - Lisiecka A. (G2)
biologia
3 EG PKM - Dukat K. (09)
zajęcia z wychowawcą
3 EG PKM - Macierzyński J. (305)
język angielski
3 EG PKM 3EG A1 - Macierzyński J. (04)
chemia
3 EG PKM 3EG A2 - Wojciechowska-Nowak M. (05)
6 12:35-13:20 historia i społeczeństwo
3 EG PKM - Wójcik K. (201)
wychowanie fizyczne
3 3EG PKM 3EFG Ch 3FG PKM 3EFG Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 EG PKM 3EG Dz - Lisiecka A. (G2)
  biologia
3 EG PKM - Dukat K. (305)
język angielski
3 EG PKM 3EG A1 - Macierzyński J. (04)
biologia
3 EG PKM 3EG A2 - Dukat K. (05)
7 13:35-14:20 chemia
3 EG PKM - Wojciechowska-Nowak M. (201)
    biologia
3 EG PKM - Dukat K. (305)
biologia
3 EG PKM - Dukat K. (06)
8 14:30-15:15       język angielski
3 EG PKM 3EG A2 - Macierzyński J. (305)
 
9 15:20-16:05