Original

3CG


Klasa 3 CG FKA - plan lekcji

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50          
1 08:00-08:45       język angielski
3 CG FKA 3CG A1 - Mazurek A. (207)
język angielski
3 CG FKA 3CG A2 - Krystkowiak H. (P1)
2 08:50-09:35 historia i społeczeństwo
3 CG FKA - Zimmer A. (C1)
matematyka
3 CG FKA - Wanot A. (06)
  matematyka
3 CG FKA - Wanot A. (207)
język angielski
3 CG FKA 3CG A2 - Krystkowiak H. (P1)
3 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
3 3BG MKA 3BCG Dz 3CG FKA 3BCG Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
3 CG FKA 3CG Ch - Skrzypczak J. (G4)
matematyka
3 CG FKA - Wanot A. (06)
matematyka
3 CG FKA - Wanot A. (06)
fizyka
3 CG FKA 3CG A1 - Saneluta P. (306)
informatyka
3 CG FKA 3CG A2 - Lerczak A. (204)
język niemiecki
3 CG FKA 3CG N1 - Jankowska K. (P7)
język niemiecki
3 CG FKA 3CG N2 - Zmudzińska M. (307)
4 10:45-11:30 język polski
3 CG FKA - Posadzy-Tomczak H. (C1)
historia i społeczeństwo
3 CG FKA - Zimmer A. (06)
matematyka
3 CG FKA - Wanot A. (06)
informatyka
3 CG FKA 3CG A1 - Lerczak A. (204)
fizyka
3 CG FKA 3CG A2 - Saneluta P. (306)
wychowanie fizyczne
3 3BG MKA 3BCG Dz 3CG FKA 3BCG Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
3 CG FKA 3CG Ch - Skrzypczak J. (G4)
5 11:40-12:25 język polski
3 CG FKA - Posadzy-Tomczak H. (C1)
język niemiecki
3 CG FKA 3CG N1 - Jankowska K. (04)
język niemiecki
3 CG FKA 3CG N2 - Zmudzińska M. (05)
fizyka
3 CG FKA - Saneluta P. (06)
zajęcia z wychowawcą
3 CG FKA - Wanot A. (207)
wychowanie fizyczne
3 3BG MKA 3BCG Dz 3CG FKA 3BCG Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
3 CG FKA 3CG Ch - Skrzypczak J. (G4)
6 12:35-13:20 fizyka
3 CG FKA - Saneluta P. (C1)
język angielski
3 CG FKA 3CG A1 - Mazurek A. (04)
informatyka
3 CG FKA 3CG A2 - Lerczak A. (202)
analiza tekstów kultury
3 CG FKA - Posadzy-Tomczak H. (06)
język polski
3 CG FKA - Posadzy-Tomczak H. (207)
matematyka
3 CG FKA - Wanot A. (06)
7 13:35-14:20 fizyka
3 CG FKA - Saneluta P. (C1)
język angielski
3 CG FKA 3CG A1 - Mazurek A. (04)
informatyka
3 CG FKA 3CG A2 - Lerczak A. (202)
fizyka
3 CG FKA - Saneluta P. (06)
religia
3 CG FKA 3CG R - Szafranek A. (207)
 
8 14:30-15:15   informatyka
3 CG FKA 3CG A1 - Lerczak A. (202)
język angielski
3 CG FKA 3CG A2 - Krystkowiak H. (04)
     
9 15:20-16:05   informatyka
3 CG FKA 3CG A1 - Lerczak A. (202)