Original

2F


Klasa 2 F PKM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Ch - Galas A. (G1)
wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Dz - Lisiecka A. (G3)
podstawy przedsiębiorczości
2 F PKM - Koźlik D. (402)
chemia
2 F PKM - Nowak A. (303)
2 08:50-09:35 język polski
2 F PKM - Posadzy-Tomczak H. (P1)
wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Ch - Galas A. (G1)
wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Dz - Lisiecka A. (G3)
język polski
2 F PKM - Posadzy-Tomczak H. (305)
język francuski
2 F PKM 2F JF - Skórzewska O. (402)
język niemiecki
2 F PKM 2F JN - Jankowska K. (403)
biologia
2 F PKM - Płotka I. (303)
3 09:45-10:30 język polski
2 F PKM - Posadzy-Tomczak H. (P1)
język angielski
2 F PKM 2F A1 - Krystkowiak H. (306)
język angielski
2 F PKM 2F A2 - Górczak E. (307)
chemia
2 F PKM 2F A1 - Nowak A. (403)
biologia
2 F PKM 2F A2 - Płotka I. (07)
historia
2 F PKM - Kaźmierczak J. (402)
biologia
2 F PKM - Płotka I. (303)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Ch - Galas A. (G1)
wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Dz - Lisiecka A. (G2)
język angielski
2 F PKM 2F A1 - Krystkowiak H. (306)
język angielski
2 F PKM 2F A2 - Górczak E. (307)
biologia
2 F PKM 2F A1 - Płotka I. (07)
chemia
2 F PKM 2F A2 - Nowak A. (403)
zajęcia z wychowawcą
2 F PKM - Kaźmierczak J. (402)
język polski
2 F PKM - Posadzy-Tomczak H. (303)
5 11:40-12:25 język angielski
2 F PKM 2F A1 - Krystkowiak H. (204)
informatyka
2 F PKM 2F A2 - Wolniak W. (203)
religia
2 F PKM 2F R - Szymandera M. (P1)
wiedza o społeczeństwie
2 F PKM - Kaźmierczak J. (305)
biologia
2 F PKM - Płotka I. (402)
matematyka
2 F PKM - Jędrzejak J. (303)
6 12:35-13:20 informatyka
2 F PKM 2F A1 - Wolniak W. (203)
język angielski
2 F PKM 2F A2 - Górczak E. (04)
chemia
2 F PKM - Nowak A. (P1)
geografia
2 F PKM - Olkowska M. (305)
matematyka
2 F PKM - Jędrzejak J. (402)
matematyka
2 F PKM - Jędrzejak J. (303)
7 13:35-14:20 biologia
2 F PKM - Płotka I. (07)
język francuski
2 F PKM 2F JF - Skórzewska O. (P6)
język niemiecki
2 F PKM 2F JN - Jankowska K. (P1)
fizyka
2 F PKM - Pikhota J. (305)
chemia
2 F PKM - Nowak A. (402)
historia
2 F PKM - Kaźmierczak J. (303)
8 14:30-15:15 religia
2 F PKM 2F R - Szymandera M. (07)
matematyka
2 F PKM - Jędrzejak J. (305)
geografia
2 F PKM - Olkowska M. (402)
9 15:20-16:05