Original

2E


Klasa 2 E PKM - plan lekcji

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50          
1 08:00-08:45 geografia
2 E PKM - Olkowska M. (104)
język polski
2 E PKM - Mechlińska D. (09)
chemia
2 E PKM 2E A1 - Nowińska-Karoń I. (04)
język angielski
2 E PKM 2E A2 - Krystkowiak H. (05)
chemia
2 E PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
matematyka
2 E PKM - Kubiak A. (09)
2 08:50-09:35 język polski
2 E PKM - Mechlińska D. (104)
historia
2 E PKM - Zimmer A. (09)
biologia
2 E PKM 2E A1 - Dukat K. (04)
język angielski
2 E PKM 2E A2 - Krystkowiak H. (05)
chemia
2 E PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
matematyka
2 E PKM - Kubiak A. (09)
3 09:45-10:30 język polski
2 E PKM - Mechlińska D. (104)
język niemiecki
2 E PKM 2E N1 - Zmudzińska M. (P7)
język niemiecki
2 E PKM 2E N2 - Jankowska K. (P6)
język angielski
2 E PKM 2E A1 - Krystkowiak H. (B)
biologia
2 E PKM 2E A2 - Dukat K. (05)
język polski
2 E PKM - Mechlińska D. (303)
wiedza o społeczeństwie
2 E PKM - Kaczanowski J. (09)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Ch - Skrzypczak J. (G4)
wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Dz - Pilichowska A. (G3)
religia
2 E PKM 2E R - Szymandera M. (206)
język angielski
2 E PKM 2E A1 - Krystkowiak H. (B)
chemia
2 E PKM 2E A2 - Nowińska-Karoń I. (05)
zajęcia z wychowawcą
2 E PKM - Krystkowiak H. (303)
biologia
2 E PKM - Dukat K. (09)
5 11:40-12:25 biologia
2 E PKM - Dukat K. (104)
matematyka
2 E PKM - Kubiak A. (207)
geografia
2 E PKM - Olkowska M. (P1)
język niemiecki
2 E PKM 2E N1 - Zmudzińska M. (303)
język niemiecki
2 E PKM 2E N2 - Jankowska K. (04)
chemia
2 E PKM - Nowińska-Karoń I. (09)
6 12:35-13:20 religia
2 E PKM 2E R - Szymandera M. (104)
biologia
2 E PKM - Dukat K. (207)
matematyka
2 E PKM - Kubiak A. (P1)
fizyka
2 E PKM - Pikhota J. (303)
historia
2 E PKM - Zimmer A. (09)
7 13:35-14:20 język angielski
2 E PKM 2E A1 - Krystkowiak H. (P6)
informatyka
2 E PKM 2E A2 - Wolniak W. (203)
biologia
2 E PKM - Dukat K. (207)
  wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Ch - Skrzypczak J. (G4)
wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Dz - Pilichowska A. (G3)
podstawy przedsiębiorczości
2 E PKM - Koźlik D. (09)
8 14:30-15:15 informatyka
2 E PKM 2E A1 - Wolniak W. (203)
język angielski
2 E PKM 2E A2 - Krystkowiak H. (P6)
    wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Ch - Skrzypczak J. (G4)
wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Dz - Pilichowska A. (G3)
 
9 15:20-16:05