Original

1B


Klasa 1 B MKA - plan lekcji

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50          
1 08:00-08:45 matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (207)
    język niemiecki
1 B MKA 1B N2 - Jankowska K. (C2)
język niemiecki
1 B MKA 1B N2 - Jankowska K. (104)
2 08:50-09:35 matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (207)
język niemiecki
1 B MKA 1B N1 - Jankowska K. (C5)
wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G3)
wychowanie fizyczne
1 B MKA 1B Ch - Rosołowski B. (G4)
plastyka
1 B MKA - Janus Z. (C2)
fizyka
1 B MKA - Saneluta P. (104)
3 09:45-10:30 historia
1 B MKA - Kaźmierczak J. (207)
geografia
1 B MKA - Olkowska M. (C5)
matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (206)
religia
1 B MKA 1A R - Szafranek A. (C2)
fizyka
1 B MKA - Saneluta P. (104)
4 10:45-11:30 religia
1 B MKA 1A R - Szafranek A. (207)
biologia
1 B MKA - Wasielewska K. (C5)
matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (206)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 B MKA - Pawlęty E. (C2)
język polski
1 B MKA - Cierechowicz A. (104)
5 11:40-12:25 język angielski
1 B MKA 1B A1 - Górczak E. (10)
język angielski
1 B MKA 1B A2 - Janiak I. (403)
matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (C5)
język polski
1 B MKA - Cierechowicz A. (206)
wiedza o społeczeństwie
1 B MKA - Kaźmierczak J. (C2)
język polski
1 B MKA - Cierechowicz A. (104)
6 12:35-13:20   język polski
1 B MKA - Cierechowicz A. (C5)
język angielski
1 B MKA 1B A1 - Górczak E. (204)
informatyka
1 B MKA 1B A2 - Kawczyn K. (202)
chemia
1 B MKA - Wojciechowska-Nowak M. (C2)
matematyka MKA
1 B MKA - Bzdęga B. (104)
7 13:35-14:20   historia
1 B MKA - Kaźmierczak J. (C5)
język angielski
1 B MKA 1B A1 - Górczak E. (204)
informatyka
1 B MKA 1B A2 - Kawczyn K. (202)
zajęcia z wychowawcą
1 B MKA - Jankowska K. (C2)
matematyka MKA
1 B MKA - Bzdęga B. (104)
8 14:30-15:15   wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G2)
wychowanie fizyczne
1 B MKA 1B Ch - Rosołowski B. (G3)
informatyka
1 B MKA 1B A1 - Kawczyn K. (202)
język angielski
1 B MKA 1B A2 - Janiak I. (201)
język niemiecki
1 B MKA 1B N1 - Jankowska K. (C2)
 
9 15:20-16:05   wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G2)
wychowanie fizyczne
1 B MKA 1B Ch - Rosołowski B. (G3)
informatyka
1 B MKA 1B A1 - Kawczyn K. (202)
język angielski
1 B MKA 1B A2 - Janiak I. (201)