Original

1A


Klasa 1 A IKA - plan lekcji

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50         wychowanie fizyczne
1 A IKA 1A Ch - Skrzypczak E. (G4)
1 08:00-08:45 informatyka
1 A IKA 1A A1 - Roszczyński W. (204)
      język polski
1 A IKA - Radziszewska A. (06)
2 08:50-09:35 informatyka
1 A IKA 1A A1 - Roszczyński W. (204)
fizyka
1 A IKA - Pikhota J. (402)
wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G3)
historia
1 A IKA - Grefling M. (301)
język polski
1 A IKA - Radziszewska A. (06)
3 09:45-10:30 język angielski
1 A IKA 1A A1 - Górczak E. (306)
informatyka
1 A IKA 1A A2 - Roszczyński W. (204)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A IKA - Pawlęty E. (402)
wiedza o społeczeństwie
1 A IKA - Kaźmierczak J. (305)
religia
1 A IKA 1A R - Skowron M. (B)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (06)
4 10:45-11:30 język angielski
1 A IKA 1A A1 - Górczak E. (306)
informatyka
1 A IKA 1A A2 - Roszczyński W. (204)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (402)
religia
1 A IKA 1A R - Skowron M. (305)
język angielski
1 A IKA 1A A1 - Górczak E. (P7)
język angielski
1 A IKA 1A A2 - Pająk B. (04)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (06)
5 11:40-12:25 historia
1 A IKA - Grefling M. (305)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (402)
język polski
1 A IKA - Radziszewska A. (303)
biologia
1 A IKA - Wasielewska K. (107)
plastyka
1 A IKA - Janus Z. (06)
6 12:35-13:20 chemia
1 A IKA - Wojciechowska-Nowak M. (305)
język polski
1 A IKA - Radziszewska A. (402)
język niemiecki
1 A IKA 1A N1 - Jankowska K. (403)
język niemiecki
1 A IKA 1A N2 - Zmudzińska M. (402)
język niemiecki
1 A IKA 1A N1 - Jankowska K. (04)
język niemiecki
1 A IKA 1A N2 - Zmudzińska M. (203)
 
7 13:35-14:20 język angielski
1 A IKA 1A A2 - Pająk B. (305)
geografia
1 A IKA - Olkowska M. (402)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (206)
zajęcia z wychowawcą
1 A IKA - Radziszewska A. (06)
 
8 14:30-15:15 język angielski
1 A IKA 1A A2 - Pająk B. (305)
wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G2)
wychowanie fizyczne
1 A IKA 1A Ch - Skrzypczak E. (G4)
fizyka
1 A IKA - Pikhota J. (206)
   
9 15:20-16:05   wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G2)
wychowanie fizyczne
1 A IKA 1A Ch - Skrzypczak E. (G4)