Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 A IKA » 1 B MKA » 1 C FKA » 1 D EKA » 1 E PKM » 1 F PKM » 2 A IKA » 2 B MKA » 2 C FKA » 2 D EKA » 2 E PKM » 2 F PKM » 3 AP IKA » 3 BP MKA » 3 CP FKA » 3 DP PKM » 3 EP PKM » 3 FP PKM » 3 GP EKA » 3 HP EKA

Klasa 1 A IKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50 wychowanie fizyczne
1 A IKA 1A Ch - Skrzypczak E. (G4)
1 08:00-08:45 informatyka
1 A IKA 1A A1 - Roszczyński W. (204)
język angielski
1 A IKA 1A A2 - Pająk B. (306)
etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G3)
zajęcia z wychowawcą
1 A IKA - Radziszewska A. (207)
2 08:50-09:35 informatyka
1 A IKA 1A A1 - Roszczyński W. (204)
język angielski
1 A IKA 1A A2 - Pająk B. (306)
geografia
1 A IKA - Olkowska M. (107)
religia
1 A IKA 1A R - Skowron M. (104)
język polski
1 A IKA - Radziszewska A. (207)
3 09:45-10:30 język angielski
1 A IKA 1A A1 - Górczak E. (307)
informatyka
1 A IKA 1A A2 - Roszczyński W. (204)
język polski
1 A IKA - Radziszewska A. (201)
chemia
1 A IKA - Wojciechowska-Nowak M. (303)
historia
1 A IKA - Grefling M. (104)
język polski
1 A IKA - Radziszewska A. (207)
4 10:45-11:30 język angielski
1 A IKA 1A A1 - Górczak E. (307)
informatyka
1 A IKA 1A A2 - Roszczyński W. (204)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (06)
język polski
1 A IKA - Radziszewska A. (207)
język angielski
1 A IKA 1A A1 - Górczak E. (P6)
język angielski
1 A IKA 1A A2 - Pająk B. (306)
plastyka
1 A IKA - Janus Z. (301)
5 11:40-12:25 wiedza o społeczeństwie
1 A IKA - Kaźmierczak J. (206)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (06)
religia
1 A IKA 1A R - Skowron M. (106)
biologia
1 A IKA - Wasielewska K. (07)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (06)
6 12:35-13:20 historia
1 A IKA - Grefling M. (104)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A IKA - Pawlęty E. (402)
język niemiecki
1 A IKA 1A N1 - Jankowska K. (403)
język niemiecki
1 A IKA 1A N2 - Zmudzińska M. (04)
język niemiecki
1 A IKA 1A N1 - Jankowska K. (403)
język niemiecki
1 A IKA 1A N2 - Zmudzińska M. (04)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (06)
7 13:35-14:20 fizyka
1 A IKA - Mikulski D. (104)
matematyka
1 A IKA - Wanot A. (06)
fizyka
1 A IKA - Mikulski D. (201)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G2)
wychowanie fizyczne
1 A IKA 1A Ch - Skrzypczak E. (G4)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G2)
wychowanie fizyczne
1 A IKA 1A Ch - Skrzypczak E. (G4)
etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)

Klasa 1 B MKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G3)
wychowanie fizyczne
1 B MKA 1B Ch - Rosołowski B. (G4)
język niemiecki
1 B MKA 1B N2 - Jankowska K. (306)
język niemiecki
1 B MKA 1B N2 - Jankowska K. (307)
2 08:50-09:35 język polski
1 B MKA - Cierechowicz A. (104)
język niemiecki
1 B MKA 1B N1 - Jankowska K. (403)
historia
1 B MKA - Kaźmierczak J. (402)
plastyka
1 B MKA - Janus Z. (106)
fizyka
1 B MKA - Saneluta P. (104)
3 09:45-10:30 matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (10)
biologia
1 B MKA - Wasielewska K. (106)
matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (10)
religia
1 B MKA 1B R - Szafranek A. (P1)
fizyka
1 B MKA - Saneluta P. (104)
4 10:45-11:30 matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (10)
wiedza o społeczeństwie
1 B MKA - Kaźmierczak J. (402)
matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (10)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 B MKA - Pawlęty E. (402)
język polski
1 B MKA - Cierechowicz A. (401)
5 11:40-12:25 język angielski
1 B MKA 1B A1 - Górczak E. (307)
język angielski
1 B MKA 1B A2 - Janiak I. (P6)
matematyka
1 B MKA - Jędrzejak J. (07)
język angielski
1 B MKA 1B A1 - Górczak E. (P6)
informatyka
1 B MKA 1B A2 - Kawczyn K. (202)
historia
1 B MKA - Kaźmierczak J. (10)
język polski
1 B MKA - Cierechowicz A. (401)
6 12:35-13:20 religia
1 B MKA 1B R - Szafranek A. (10)
język polski
1 B MKA - Cierechowicz A. (401)
język angielski
1 B MKA 1B A1 - Górczak E. (P6)
informatyka
1 B MKA 1B A2 - Kawczyn K. (202)
chemia
1 B MKA - Wojciechowska-Nowak M. (303)
matematyka MKA
1 B MKA - Bzdęga B. (303)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
1 B MKA 1B Ch - Rosołowski B. (G3)
geografia
1 B MKA - Olkowska M. (107)
informatyka
1 B MKA 1B A1 - Kawczyn K. (202)
język angielski
1 B MKA 1B A2 - Janiak I. (P7)
zajęcia z wychowawcą
1 B MKA - Jankowska K. (301)
matematyka MKA
1 B MKA - Bzdęga B. (303)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
1 B MKA 1B Ch - Rosołowski B. (G3)
wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G2)
informatyka
1 B MKA 1B A1 - Kawczyn K. (202)
język angielski
1 B MKA 1B A2 - Janiak I. (P7)
język niemiecki
1 B MKA 1B N1 - Jankowska K. (301)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
1 1A IKA 1AB Dz 1B MKA 1AB Dz - Pawlęty E. (G2)
etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)

Klasa 1 C FKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50 wychowanie fizyczne
1 C FKA 1C Ch - Rosołowski B. (G1)
1 08:00-08:45 etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
język niemiecki
1 C FKA 1C N2 - Zmudzińska M. (04)
język polski
1 C FKA - Borczyńska M. (201)
2 08:50-09:35 wiedza o społeczeństwie
1 C FKA - Kaźmierczak J. (402)
religia
1 C FKA 1C R - Skowron M. (B)
matematyka
1 C FKA - Kubiak A. (206)
język polski
1 C FKA - Borczyńska M. (201)
3 09:45-10:30 historia
1 C FKA - Kaźmierczak J. (402)
język angielski
1 C FKA 1C A1 - Pająk B. (P6)
informatyka
1 C FKA 1C A2 - Roszczyński W. (204)
religia
1 C FKA 1C R - Skowron M. (B)
matematyka
1 C FKA - Kubiak A. (206)
matematyka
1 C FKA - Kubiak A. (P1)
4 10:45-11:30 matematyka
1 C FKA - Kubiak A. (206)
język angielski
1 C FKA 1C A1 - Pająk B. (P6)
informatyka
1 C FKA 1C A2 - Roszczyński W. (204)
fizyka
1 C FKA - Mikulski D. (104)
wychowanie fizyczne
1 1C FKA 1CE Dz 1E PKM 1CE Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
1 C FKA 1C Ch - Rosołowski B. (G3)
historia
1 C FKA - Kaźmierczak J. (402)
5 11:40-12:25 chemia
1 C FKA - Wojciechowska-Nowak M. (305)
informatyka
1 C FKA 1C A1 - Roszczyński W. (204)
język angielski
1 C FKA 1C A2 - Janiak I. (306)
matematyka
1 C FKA - Kubiak A. (206)
wychowanie fizyczne
1 1C FKA 1CE Dz 1E PKM 1CE Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
1 C FKA 1C Ch - Rosołowski B. (G3)
plastyka
1 C FKA - Janus Z. (207)
6 12:35-13:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 C FKA - Pawlęty E. (402)
informatyka
1 C FKA 1C A1 - Roszczyński W. (204)
język angielski
1 C FKA 1C A2 - Janiak I. (306)
język polski
1 C FKA - Borczyńska M. (201)
język angielski
1 C FKA 1C A1 - Pająk B. (306)
język angielski
1 C FKA 1C A2 - Janiak I. (307)
wychowanie fizyczne
1 1C FKA 1CE Dz 1E PKM 1CE Dz - Lisiecka A. (G2)
7 13:35-14:20 język niemiecki
1 C FKA 1C N1 - Jankowska K. (301)
język niemiecki
1 C FKA 1C N2 - Zmudzińska M. (04)
język polski
1 C FKA - Borczyńska M. (207)
język niemiecki
1 C FKA 1C N1 - Jankowska K. (07)
zajęcia z wychowawcą
1 C FKA - Kubiak A. (206)
8 14:30-15:15 biologia
1 C FKA - Wasielewska K. (07)
fizyka
1 C FKA - Mikulski D. (201)
9 15:20-16:05 geografia
1 C FKA - Górny J. (107)
etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)

Klasa 1 D EKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50 wychowanie fizyczne
1 D EKA 1D Dz - Rosołowski B. (G4)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 1F PKM 1DF Ch 1D EKA 1DF Ch - Lisiecka A. (G1)
fizyka
1 D EKA - Siejak A. (P1)
wychowanie fizyczne
1 1F PKM 1DF Ch 1D EKA 1DF Ch - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
1 D EKA 1D Dz - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
1 D EKA 1D Dz - Rosołowski B. (G1)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 1F PKM 1DF Ch 1D EKA 1DF Ch - Lisiecka A. (G1)
geografia
1 D EKA - Górny J. (206)
język niemiecki
1 D EKA 1D JN - Bronz-Wójcik A. (106)
matematyka
1 D EKA - Jędrzejak J. (10)
matematyka
1 D EKA - Jędrzejak J. (10)
3 09:45-10:30 historia
1 D EKA - Kaczanowski J. (P1)
matematyka
1 D EKA - Jędrzejak J. (10)
język polski
1 D EKA - Zimmer A. (401)
matematyka
1 D EKA - Jędrzejak J. (10)
język polski
1 D EKA - Zimmer A. (302(A))
4 10:45-11:30 język polski
1 D EKA - Zimmer A. (401)
matematyka
1 D EKA - Jędrzejak J. (10)
język polski
1 D EKA - Zimmer A. (401)
zajęcia z wychowawcą
1 D EKA - Wasielewska K. (07)
historia
1 D EKA - Kaczanowski J. (P1)
5 11:40-12:25 religia
1 D EKA 1D R - Szymandera M. (207)
język angielski
1 D EKA 1D JA - Macierzyński J. (04)
język niemiecki
1 D EKA 1D JN - Bronz-Wójcik A. (307)
wiedza o społeczeństwie
1 D EKA - Kaczanowski J. (P1)
język angielski
1 D EKA 1D JA - Macierzyński J. (301)
język niemiecki
1 D EKA 1D JN - Bronz-Wójcik A. (207)
język rosyjski
1 D EKA 1D JA - Koźlik D. (301)
język angielski
1 D EKA 1D JN - Janiak I. (P6)
6 12:35-13:20 chemia
1 D EKA - Wojciechowska-Nowak M. (305)
religia
1 D EKA 1D R - Szymandera M. (106)
język rosyjski
1 D EKA 1D JA - Koźlik D. (301)
język angielski
1 D EKA 1D JN - Janiak I. (P7)
informatyka
1 D EKA 1D JA - Wolniak W. (203)
język niemiecki
1 D EKA 1D JN - Bronz-Wójcik A. (207)
plastyka
1 D EKA - Janus Z. (207)
7 13:35-14:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 D EKA - Pawlęty E. (402)
język angielski
1 D EKA 1D JA - Macierzyński J. (207)
informatyka
1 D EKA 1D JN - Wolniak W. (203)
biologia
1 D EKA - Wasielewska K. (201)
8 14:30-15:15 geografia
1 D EKA - Górny J. (107)
język angielski
1 D EKA 1D JA - Macierzyński J. (207)
9 15:20-16:05

Klasa 1 E PKM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 informatyka
1 E PKM 1E N1 - Wolniak W. (203)
język niemiecki
1 E PKM 1E N2 - Bronz-Wójcik A. (307)
2 08:50-09:35 język niemiecki
1 E PKM 1E N1 - Bronz-Wójcik A. (307)
informatyka
1 E PKM 1E N2 - Wolniak W. (203)
język niemiecki
1 E PKM 1E N2 - Bronz-Wójcik A. (04)
język niemiecki
1 E PKM 1E N1 - Bronz-Wójcik A. (06)
3 09:45-10:30 język polski
1 E PKM - Zimmer A. (401)
filozofia
1 E PKM - Strzyżyński P. (301)
matematyka
1 E PKM - Berda P. (206)
biologia
1 E PKM - Dukat K. (09)
matematyka
1 E PKM - Berda P. (206)
4 10:45-11:30 chemia
1 E PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
fizyka
1 E PKM - Siejak A. (P1)
chemia
1 E PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
wychowanie fizyczne
1 1C FKA 1CE Dz 1E PKM 1CE Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
1 E PKM 1E Ch - Skrzypczak J. (G4)
matematyka
1 E PKM - Berda P. (206)
5 11:40-12:25 historia
1 E PKM - Burchardt J. (P1)
język polski
1 E PKM - Zimmer A. (301)
język angielski
1 E PKM 1E A1 - Krawczak M. (307)
język angielski
1 E PKM 1E A2 - Janiak I. (P7)
wychowanie fizyczne
1 1C FKA 1CE Dz 1E PKM 1CE Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
1 E PKM 1E Ch - Skrzypczak J. (G4)
chemia
1 E PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
6 12:35-13:20 język angielski
1 E PKM 1E A1 - Krawczak M. (P7)
język angielski
1 E PKM 1E A2 - Janiak I. (P6)
religia
1 E PKM 1E R - Szafranek A. (301)
biologia
1 E PKM - Dukat K. (07)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 E PKM - Pawlęty E. (402)
wychowanie fizyczne
1 1C FKA 1CE Dz 1E PKM 1CE Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
1 E PKM 1E Ch - Skrzypczak J. (G4)
7 13:35-14:20 język angielski
1 E PKM 1E A1 - Krawczak M. (P7)
język angielski
1 E PKM 1E A2 - Janiak I. (P6)
religia
1 E PKM 1E R - Szafranek A. (301)
język polski
1 E PKM - Zimmer A. (401)
zajęcia z wychowawcą
1 E PKM - Bronz-Wójcik A. (207)
8 14:30-15:15 biologia
1 E PKM - Dukat K. (09)
język polski
1 E PKM - Zimmer A. (401)
historia
1 E PKM - Burchardt J. (P1)
9 15:20-16:05 geografia
1 E PKM - Górny J. (107)
wiedza o społeczeństwie
1 E PKM - Burchardt J. (P1)

Klasa 1 F PKM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
1 1F PKM 1DF Ch 1D EKA 1DF Ch - Lisiecka A. (G1)
wychowanie fizyczne
1 F PKM 1F Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
1 1F PKM 1DF Ch 1D EKA 1DF Ch - Lisiecka A. (G2)
informatyka
1 F PKM 1F A1 - Wolniak W. (203)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
1 1F PKM 1DF Ch 1D EKA 1DF Ch - Lisiecka A. (G1)
język niemiecki
1 F PKM 1F JN - Zmudzińska M. (04)
wychowanie fizyczne
1 F PKM 1F Dz - Lisiecka A. (G2)
religia
1 F PKM 1F R - Szafranek A. (P1)
język angielski
1 F PKM 1F A1 - Pająk B. (306)
3 09:45-10:30 język polski
1 F PKM - Cierechowicz A. (104)
fizyka
1 F PKM - Siejak A. (P1)
biologia
1 F PKM - Płotka I. (09)
zajęcia z wychowawcą
1 F PKM - Lisiecka A. (G1)
język angielski
1 F PKM 1F A1 - Pająk B. (306)
informatyka
1 F PKM 1F A2 - Wolniak W. (203)
4 10:45-11:30 język polski
1 F PKM - Cierechowicz A. (104)
filozofia
1 F PKM - Strzyżyński P. (301)
język polski
1 F PKM - Cierechowicz A. (201)
język polski
1 F PKM - Cierechowicz A. (401)
język francuski
1 F PKM 1F JF - Skórzewska O. (P6)
język niemiecki
1 F PKM 1F JN - Zmudzińska M. (306)
5 11:40-12:25 edukacja dla bezpieczeństwa
1 F PKM - Pawlęty E. (402)
matematyka
1 F PKM - Berda P. (10)
chemia
1 F PKM - Nowak A. (305)
język angielski
1 F PKM 1F A1 - Pająk B. (306)
język angielski
1 F PKM 1F A2 - Janiak I. (307)
biologia
1 F PKM - Płotka I. (09)
6 12:35-13:20 historia
1 F PKM - Burchardt J. (P1)
matematyka
1 F PKM - Berda P. (10)
chemia
1 F PKM - Nowak A. (305)
historia
1 F PKM - Burchardt J. (P1)
biologia
1 F PKM - Płotka I. (09)
7 13:35-14:20 wiedza o społeczeństwie
1 F PKM - Burchardt J. (P1)
język francuski
1 F PKM 1F JF - Skórzewska O. (206)
geografia
1 F PKM - Górny J. (107)
chemia
1 F PKM - Nowak A. (305)
religia
1 F PKM 1F R - Szafranek A. (09)
8 14:30-15:15 język angielski
1 F PKM 1F A2 - Janiak I. (P6)
matematyka
1 F PKM - Berda P. (06)
wychowanie fizyczne
1 F PKM 1F Dz - Lisiecka A. (G1)
9 15:20-16:05 język angielski
1 F PKM 1F A2 - Janiak I. (P6)

Klasa 2 A IKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 2A IKA 2AB Dz 2B MKA 2AB Dz - Pilichowska A. (G2)
geografia
2 A IKA - Górny J. (107)
informatyka
2 A IKA 2A A2 - Gościniak A. (202)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
2 2A IKA 2AB Dz 2B MKA 2AB Dz - Pilichowska A. (G2)
podstawy przedsiębiorczości
2 A IKA - Koźlik D. (305)
wychowanie fizyczne
2 A IKA 2A Ch - Rosołowski B. (G4)
informatyka
2 A IKA 2A A1 - Gościniak A. (202)
język angielski
2 A IKA 2A A1 - Mańczak K. (04)
informatyka
2 A IKA 2A A2 - Gościniak A. (202)
3 09:45-10:30 chemia
2 A IKA - Wojciechowska-Nowak M. (305)
język polski
2 A IKA - Cierechowicz A. (401)
biologia
2 A IKA - Wasielewska K. (201)
informatyka
2 A IKA 2A A1 - Gościniak A. (202)
język angielski
2 A IKA 2A A2 - Mazurek A. (P6)
informatyka
2 A IKA 2A A1 - Gościniak A. (202)
język angielski
2 A IKA 2A A2 - Mazurek A. (307)
4 10:45-11:30 religia
2 A IKA 2A R - Skowron M. (107)
fizyka
2 A IKA - Saneluta P. (104)
historia
2 A IKA - Kaczanowski J. (P1)
zajęcia z wychowawcą
2 A IKA - Gościniak A. (207)
informatyka
2 A IKA 2A A1 - Gościniak A. (202)
język angielski
2 A IKA 2A A2 - Mazurek A. (307)
5 11:40-12:25 język polski
2 A IKA - Cierechowicz A. (104)
religia
2 A IKA 2A R - Skowron M. (B)
język niemiecki
2 A IKA 2A N1 - Zmudzińska M. (10)
język niemiecki
2 A IKA 2A N2 - Jankowska K. (403)
język angielski
2 A IKA 2A A1 - Mańczak K. (P7)
informatyka
2 A IKA 2A A2 - Gościniak A. (202)
fizyka
2 A IKA - Saneluta P. (104)
6 12:35-13:20 język niemiecki
2 A IKA 2A N1 - Zmudzińska M. (04)
język niemiecki
2 A IKA 2A N2 - Jankowska K. (301)
matematyka
2 A IKA - Baranowska E. (07)
język polski
2 A IKA - Cierechowicz A. (09)
język angielski
2 A IKA 2A A1 - Mańczak K. (P7)
informatyka
2 A IKA 2A A2 - Gościniak A. (202)
język polski
2 A IKA - Cierechowicz A. (401)
7 13:35-14:20 biologia
2 A IKA - Wasielewska K. (07)
matematyka
2 A IKA - Baranowska E. (07)
chemia
2 A IKA - Wojciechowska-Nowak M. (303)
matematyka
2 A IKA - Baranowska E. (106)
historia
2 A IKA - Kaczanowski J. (P1)
8 14:30-15:15 matematyka
2 A IKA - Baranowska E. (106)
wychowanie fizyczne
2 A IKA 2A Ch - Rosołowski B. (G3)
geografia
2 A IKA - Górny J. (107)
matematyka
2 A IKA - Baranowska E. (106)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
2 A IKA 2A Ch - Rosołowski B. (G3)
wiedza o społeczeństwie
2 A IKA - Kaczanowski J. (P1)
wychowanie fizyczne
2 2A IKA 2AB Dz 2B MKA 2AB Dz - Pilichowska A. (G3)

Klasa 2 B MKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 2A IKA 2AB Dz 2B MKA 2AB Dz - Pilichowska A. (G2)
wychowanie fizyczne
2 B MKA 2B Ch - Skrzypczak J. (G4)
informatyka
2 B MKA 2B A1 - Kawczyn K. (202)
język angielski
2 B MKA 2B A2 - Pająk B. (P6)
matematyka
2 B MKA - Berda P. (206)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
2 2A IKA 2AB Dz 2B MKA 2AB Dz - Pilichowska A. (G2)
wychowanie fizyczne
2 B MKA 2B Ch - Skrzypczak J. (G4)
informatyka
2 B MKA 2B A1 - Kawczyn K. (202)
język angielski
2 B MKA 2B A2 - Pająk B. (P6)
matematyka
2 B MKA - Berda P. (206)
język polski
2 B MKA - Borczyńska M. (201)
matematyka
2 B MKA - Berda P. (106)
3 09:45-10:30 religia
2 B MKA 2B R - Skowron M. (107)
język angielski
2 B MKA 2B A1 - Mazurek A. (P7)
informatyka
2 B MKA 2B A2 - Kawczyn K. (202)
język polski
2 B MKA - Borczyńska M. (P1)
język polski
2 B MKA - Borczyńska M. (201)
biologia
2 B MKA - Wasielewska K. (07)
4 10:45-11:30 chemia
2 B MKA - Wojciechowska-Nowak M. (305)
język angielski
2 B MKA 2B A1 - Mazurek A. (P7)
informatyka
2 B MKA 2B A2 - Kawczyn K. (202)
historia
2 B MKA - Kaźmierczak J. (402)
zajęcia z wychowawcą
2 B MKA - Zmudzińska M. (P1)
geografia
2 B MKA - Olkowska M. (107)
5 11:40-12:25 geografia
2 B MKA - Olkowska M. (201)
fizyka
2 B MKA - Mikulski D. (104)
fizyka
2 B MKA - Mikulski D. (104)
chemia
2 B MKA - Wojciechowska-Nowak M. (303)
język angielski
2 B MKA 2B A1 - Mazurek A. (307)
informatyka
2 B MKA 2B A2 - Kawczyn K. (202)
6 12:35-13:20 historia
2 B MKA - Kaźmierczak J. (206)
język polski
2 B MKA - Borczyńska M. (207)
religia
2 B MKA 2B R - Skowron M. (106)
biologia
2 B MKA - Wasielewska K. (07)
wiedza o społeczeństwie
2 B MKA - Kaźmierczak J. (402)
7 13:35-14:20 podstawy przedsiębiorczości
2 B MKA - Koźlik D. (06)
matematyka
2 B MKA - Berda P. (106)
język niemiecki
2 B MKA 2B N2 - Zmudzińska M. (04)
informatyka
2 B MKA 2B N1 - Kawczyn K. (202)
język niemiecki
2 B MKA 2B N2 - Zmudzińska M. (04)
informatyka
2 B MKA 2B A1 - Kawczyn K. (202)
język angielski
2 B MKA 2B A2 - Pająk B. (306)
8 14:30-15:15 język niemiecki
2 B MKA 2B N1 - Zmudzińska M. (04)
matematyka
2 B MKA - Berda P. (106)
język niemiecki
2 B MKA 2B N1 - Zmudzińska M. (04)
informatyka
2 B MKA 2B N2 - Kawczyn K. (202)
matematyka MKA
2 B MKA - Bzdęga B. (206)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
2 2A IKA 2AB Dz 2B MKA 2AB Dz - Pilichowska A. (G3)
wychowanie fizyczne
2 B MKA 2B Ch - Skrzypczak J. (G4)
matematyka MKA
2 B MKA - Bzdęga B. (206)

Klasa 2 C FKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 geografia
2 C FKA - Olkowska M. (107)
wiedza o społeczeństwie
2 C FKA - Kaźmierczak J. (402)
2 08:50-09:35 religia
2 C FKA 2C R - Szafranek A. (07)
chemia
2 C FKA - Wojciechowska-Nowak M. (303)
biologia
2 C FKA - Wasielewska K. (201)
informatyka
2 C FKA 2C A2 - Lerczak A. (204)
język niemiecki
2 C FKA 2C JN - Jankowska K. (307)
język rosyjski
2 C FKA 2C JR - Koźlik D. (301)
3 09:45-10:30 język polski
2 C FKA - Radziszewska A. (201)
wychowanie fizyczne
2 2C FKA 2CD Dz 2D EKA 2CD Dz - Lisiecka A. (G3)
wychowanie fizyczne
2 C FKA 2C Ch - Galas A. (G2)
język polski
2 C FKA - Radziszewska A. (207)
informatyka
2 C FKA 2C A2 - Lerczak A. (204)
geografia
2 C FKA - Olkowska M. (107)
4 10:45-11:30 język polski
2 C FKA - Radziszewska A. (201)
wychowanie fizyczne
2 2C FKA 2CD Dz 2D EKA 2CD Dz - Lisiecka A. (G3)
wychowanie fizyczne
2 C FKA 2C Ch - Galas A. (G2)
język angielski
2 C FKA 2C A1 - Macierzyński J. (P7)
język angielski
2 C FKA 2C A2 - Górczak E. (P6)
zajęcia z wychowawcą
2 C FKA - Zimmer A. (107)
matematyka
2 C FKA - Jędrzejak J. (10)
5 11:40-12:25 historia
2 C FKA - Zimmer A. (401)
język polski
2 C FKA - Radziszewska A. (201)
historia
2 C FKA - Zimmer A. (401)
informatyka
2 C FKA 2C A1 - Lerczak A. (204)
język angielski
2 C FKA 2C A2 - Górczak E. (P6)
matematyka
2 C FKA - Jędrzejak J. (10)
6 12:35-13:20 język angielski
2 C FKA 2C A1 - Macierzyński J. (207)
informatyka
2 C FKA 2C A2 - Lerczak A. (204)
podstawy przedsiębiorczości
2 C FKA - Koźlik D. (305)
matematyka
2 C FKA - Jędrzejak J. (10)
informatyka
2 C FKA 2C A1 - Lerczak A. (204)
język angielski
2 C FKA 2C A2 - Górczak E. (P6)
religia
2 C FKA 2C R - Szafranek A. (P1)
7 13:35-14:20 język angielski
2 C FKA 2C A1 - Macierzyński J. (207)
informatyka
2 C FKA 2C A2 - Lerczak A. (204)
matematyka
2 C FKA - Jędrzejak J. (10)
fizyka
2 C FKA - Reinholz F. (106)
chemia
2 C FKA - Wojciechowska-Nowak M. (303)
wychowanie fizyczne
2 2C FKA 2CD Dz 2D EKA 2CD Dz - Lisiecka A. (G3)
wychowanie fizyczne
2 C FKA 2C Ch - Galas A. (G2)
8 14:30-15:15 informatyka
2 C FKA 2C A1 - Lerczak A. (204)
matematyka
2 C FKA - Jędrzejak J. (10)
język niemiecki
2 C FKA 2C JN - Jankowska K. (07)
język rosyjski
2 C FKA 2C JR - Koźlik D. (301)
fizyka
2 C FKA - Reinholz F. (107)
9 15:20-16:05 informatyka
2 C FKA 2C A1 - Lerczak A. (204)
biologia
2 C FKA - Wasielewska K. (07)

Klasa 2 D EKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 chemia
2 D EKA - Wojciechowska-Nowak M. (303)
biologia
2 D EKA - Wasielewska K. (09)
matematyka
2 D EKA - Jędrzejak J. (10)
język rosyjski
2 D EKA 2D JA - Koźlik D. (06)
2 08:50-09:35 matematyka
2 D EKA - Jędrzejak J. (10)
geografia
2 D EKA - Wośkowiak-Kopeć A. (107)
matematyka
2 D EKA - Jędrzejak J. (10)
język polski
2 D EKA - Zimmer A. (07)
język polski
2 D EKA - Zimmer A. (302(A))
3 09:45-10:30 język angielski
2 D EKA 2D JA - Mazurek A. (306)
język niemiecki
2 D EKA 2D JN - Kin D. (04)
wychowanie fizyczne
2 2C FKA 2CD Dz 2D EKA 2CD Dz - Lisiecka A. (G3)
wychowanie fizyczne
2 D EKA 2D Ch - Skrzypczak J. (G4)
geografia
2 D EKA - Wośkowiak-Kopeć A. (107)
język polski
2 D EKA - Zimmer A. (07)
matematyka
2 D EKA - Jędrzejak J. (10)
4 10:45-11:30 język angielski
2 D EKA 2D JA - Mazurek A. (306)
język niemiecki
2 D EKA 2D JN - Kin D. (04)
wychowanie fizyczne
2 2C FKA 2CD Dz 2D EKA 2CD Dz - Lisiecka A. (G3)
wychowanie fizyczne
2 D EKA 2D Ch - Skrzypczak J. (G4)
geografia
2 D EKA - Wośkowiak-Kopeć A. (107)
zajęcia z wychowawcą
2 D EKA - Koźlik D. (06)
historia
2 D EKA - Zimmer A. (302(A))
5 11:40-12:25 geografia
2 D EKA - Wośkowiak-Kopeć A. (107)
podstawy przedsiębiorczości
2 D EKA - Koźlik D. (305)
chemia
2 D EKA - Wojciechowska-Nowak M. (07)
język angielski
2 D EKA 2D JA - Mazurek A. (401)
język niemiecki
2 D EKA 2D JN - Kin D. (09)
biologia
2 D EKA - Wasielewska K. (201)
6 12:35-13:20 geografia
2 D EKA - Wośkowiak-Kopeć A. (107)
fizyka
2 D EKA - Siejak A. (P1)
historia
2 D EKA - Zimmer A. (401)
matematyka
2 D EKA - Jędrzejak J. (10)
język rosyjski
2 D EKA 2D JA - Koźlik D. (301)
język niemiecki
2 D EKA 2D JN - Kin D. (04)
7 13:35-14:20 religia
2 D EKA 2D R - Szymandera M. (107)
religia
2 D EKA 2D R - Szymandera M. (303)
wiedza o społeczeństwie
2 D EKA - Kaczanowski J. (P1)
informatyka
2 D EKA 2D JA - Roszczyński W. (204)
język angielski
2 D EKA 2D JN - Macierzyński J. (306)
wychowanie fizyczne
2 2C FKA 2CD Dz 2D EKA 2CD Dz - Lisiecka A. (G3)
wychowanie fizyczne
2 D EKA 2D Ch - Skrzypczak J. (G4)
8 14:30-15:15 język angielski
2 D EKA 2D JN - Macierzyński J. (207)
język polski
2 D EKA - Zimmer A. (401)
język angielski
2 D EKA 2D JA - Mazurek A. (P7)
informatyka
2 D EKA 2D JN - Roszczyński W. (204)
9 15:20-16:05

Klasa 2 E PKM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
zajęcia z wychowawcą
2 E PKM - Krystkowiak H. (201)
geografia
2 E PKM - Olkowska M. (107)
matematyka
2 E PKM - Kubiak A. (206)
2 08:50-09:35 język polski
2 E PKM - Mechlińska D. (207)
fizyka
2 E PKM - Siejak A. (P1)
chemia
2 E PKM 2E A1 - Nowińska-Karoń I. (303)
język angielski
2 E PKM 2E A2 - Krystkowiak H. (306)
język polski
2 E PKM - Mechlińska D. (207)
matematyka
2 E PKM - Kubiak A. (206)
3 09:45-10:30 język polski
2 E PKM - Mechlińska D. (207)
matematyka
2 E PKM - Kubiak A. (206)
biologia
2 E PKM 2E A1 - Dukat K. (07)
język angielski
2 E PKM 2E A2 - Krystkowiak H. (306)
język polski
2 E PKM - Mechlińska D. (207)
chemia
2 E PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Ch - Skrzypczak J. (G4)
wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Dz - Pilichowska A. (G3)
język niemiecki
2 E PKM 2E N1 - Zmudzińska M. (04)
język niemiecki
2 E PKM 2E N2 - Jankowska K. (201)
język angielski
2 E PKM 2E A1 - Krystkowiak H. (306)
biologia
2 E PKM 2E A2 - Dukat K. (07)
biologia
2 E PKM - Dukat K. (09)
chemia
2 E PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
5 11:40-12:25 biologia
2 E PKM - Dukat K. (09)
biologia
2 E PKM - Dukat K. (09)
język angielski
2 E PKM 2E A1 - Krystkowiak H. (306)
chemia
2 E PKM 2E A2 - Nowińska-Karoń I. (303)
język niemiecki
2 E PKM 2E N1 - Zmudzińska M. (04)
język niemiecki
2 E PKM 2E N2 - Jankowska K. (403)
wiedza o społeczeństwie
2 E PKM - Kaczanowski J. (P1)
6 12:35-13:20 religia
2 E PKM 2E R - Szymandera M. (07)
biologia
2 E PKM - Dukat K. (09)
matematyka
2 E PKM - Kubiak A. (206)
chemia
2 E PKM - Nowińska-Karoń I. (106)
historia
2 E PKM - Zimmer A. (07)
7 13:35-14:20 język angielski
2 E PKM 2E A1 - Krystkowiak H. (307)
informatyka
2 E PKM 2E A2 - Wolniak W. (203)
historia
2 E PKM - Zimmer A. (401)
podstawy przedsiębiorczości
2 E PKM - Koźlik D. (301)
wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Ch - Skrzypczak J. (G4)
wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Dz - Pilichowska A. (G3)
8 14:30-15:15 informatyka
2 E PKM 2E A1 - Wolniak W. (203)
język angielski
2 E PKM 2E A2 - Krystkowiak H. (307)
etyka
1 ETYKA B - Strzyżyński P. (04)
geografia
2 E PKM - Olkowska M. (107)
wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Ch - Skrzypczak J. (G4)
wychowanie fizyczne
2 E PKM 2E Dz - Pilichowska A. (G3)
9 15:20-16:05 etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
etyka
1 ETYKA B - Strzyżyński P. (04)
religia
2 E PKM 2E R - Szymandera M. (303)

Klasa 2 F PKM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 biologia
2 F PKM - Płotka I. (09)
etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Ch - Galas A. (G1)
wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Dz - Lisiecka A. (G3)
wiedza o społeczeństwie
2 F PKM - Kaźmierczak J. (402)
chemia
2 F PKM - Nowak A. (305)
2 08:50-09:35 biologia
2 F PKM - Płotka I. (09)
wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Ch - Galas A. (G1)
wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Dz - Lisiecka A. (G3)
chemia
2 F PKM 2F A1 - Nowak A. (305)
biologia
2 F PKM 2F A2 - Płotka I. (09)
język francuski
2 F PKM 2F JF - Skórzewska O. (P7)
język niemiecki
2 F PKM 2F JN - Jankowska K. (306)
chemia
2 F PKM - Nowak A. (305)
3 09:45-10:30 religia
2 F PKM 2F R - Szymandera M. (07)
język angielski
2 F PKM 2F A1 - Krystkowiak H. (107)
język angielski
2 F PKM 2F A2 - Górczak E. (306)
chemia
2 F PKM - Nowak A. (305)
zajęcia z wychowawcą
2 F PKM - Kaźmierczak J. (402)
język polski
2 F PKM - Borczyńska M. (201)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Ch - Galas A. (G1)
wychowanie fizyczne
2 F PKM 2F Dz - Lisiecka A. (G2)
język angielski
2 F PKM 2F A1 - Krystkowiak H. (107)
język angielski
2 F PKM 2F A2 - Górczak E. (306)
biologia
2 F PKM 2F A1 - Płotka I. (09)
chemia
2 F PKM 2F A2 - Nowak A. (305)
matematyka
2 F PKM - Jędrzejak J. (10)
biologia
2 F PKM - Płotka I. (09)
5 11:40-12:25 język angielski
2 F PKM 2F A1 - Krystkowiak H. (04)
informatyka
2 F PKM 2F A2 - Wolniak W. (202)
fizyka
2 F PKM - Siejak A. (P1)
biologia
2 F PKM - Płotka I. (09)
język polski
2 F PKM - Borczyńska M. (201)
historia
2 F PKM - Kaźmierczak J. (402)
6 12:35-13:20 informatyka
2 F PKM 2F A1 - Wolniak W. (202)
język angielski
2 F PKM 2F A2 - Górczak E. (307)
język francuski
2 F PKM 2F JF - Skórzewska O. (104)
język niemiecki
2 F PKM 2F JN - Jankowska K. (P6)
geografia
2 F PKM - Olkowska M. (107)
język polski
2 F PKM - Borczyńska M. (201)
matematyka
2 F PKM - Jędrzejak J. (10)
7 13:35-14:20 geografia
2 F PKM - Olkowska M. (201)
historia
2 F PKM - Kaźmierczak J. (402)
język polski
2 F PKM - Borczyńska M. (201)
matematyka
2 F PKM - Jędrzejak J. (10)
matematyka
2 F PKM - Jędrzejak J. (10)
8 14:30-15:15 podstawy przedsiębiorczości
2 F PKM - Koźlik D. (06)
etyka
1 ETYKA B - Strzyżyński P. (04)
religia
2 F PKM 2F R - Szymandera M. (303)
9 15:20-16:05 etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
etyka
1 ETYKA B - Strzyżyński P. (04)

Klasa 3 AP IKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 informatyka
3 AP IKA 3AP A1 - Gościniak A. (202)
język angielski
3 AP IKA 3AP A2 - Krawczak M. (305)
fizyka
3 AP IKA - Saneluta P. (104)
informatyka
3 AP IKA 3AP A2 - Gościniak A. (202)
matematyka
3 AP IKA - Kubiak A. (206)
geografia
3 AP IKA - Olkowska M. (107)
2 08:50-09:35 informatyka
3 AP IKA 3AP A1 - Gościniak A. (202)
język angielski
3 AP IKA 3AP A2 - Krawczak M. (305)
biologia
3 AP IKA - Wasielewska K. (09)
fizyka
3 AP IKA 3AP A1 - Saneluta P. (104)
informatyka
3 AP IKA 3AP A2 - Gościniak A. (202)
podstawy przedsiębiorczości
3 AP IKA - Koźlik D. (06)
język polski
3 AP IKA - Cierechowicz A. (401)
3 09:45-10:30 język angielski
3 AP IKA 3AP A1 - Janiak I. (P6)
informatyka
3 AP IKA 3AP A2 - Gościniak A. (202)
religia
3 AP IKA 3AP R - Szafranek A. (B)
informatyka
3 AP IKA 3AP A1 - Gościniak A. (202)
fizyka
3 AP IKA 3AP A2 - Saneluta P. (104)
język polski
3 AP IKA - Cierechowicz A. (401)
język polski
3 AP IKA - Cierechowicz A. (401)
4 10:45-11:30 język angielski
3 AP IKA 3AP A1 - Janiak I. (P6)
informatyka
3 AP IKA 3AP A2 - Gościniak A. (202)
matematyka
3 AP IKA - Kubiak A. (206)
informatyka
3 AP IKA 3AP A1 - Gościniak A. (202)
język angielski
3 AP IKA 3AP A2 - Krawczak M. (307)
fizyka
3 AP IKA - Saneluta P. (104)
język niemiecki
3 AP IKA 3AP N1 - Kin D. (04)
język niemiecki
3 AP IKA 3AP N2 - Bronz-Wójcik A. (403)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
3 3AP IKA 3ACP Dz 3CP FKA 3ACP Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
3 AP IKA 3AP Ch - Rosołowski B. (G4)
matematyka
3 AP IKA - Kubiak A. (206)
język niemiecki
3 AP IKA 3AP N1 - Kin D. (04)
język niemiecki
3 AP IKA 3AP N2 - Bronz-Wójcik A. (203)
fizyka
3 AP IKA - Saneluta P. (104)
religia
3 AP IKA 3AP R - Szafranek A. (305)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
3 3AP IKA 3ACP Dz 3CP FKA 3ACP Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
3 AP IKA 3AP Ch - Rosołowski B. (G3)
wychowanie fizyczne
3 3AP IKA 3ACP Dz 3CP FKA 3ACP Dz - Lisiecka A. (G3)
wychowanie fizyczne
3 AP IKA 3AP Ch - Rosołowski B. (G4)
zajęcia z wychowawcą
3 AP IKA - Cierechowicz A. (401)
matematyka
3 AP IKA - Kubiak A. (206)
7 13:35-14:20 chemia
3 AP IKA - Wojciechowska-Nowak M. (305)
matematyka
3 AP IKA - Kubiak A. (206)
historia
3 AP IKA - Burchardt J. (P1)
matematyka
3 AP IKA - Kubiak A. (206)
8 14:30-15:15 historia
3 AP IKA - Burchardt J. (P1)
język polski
3 AP IKA - Cierechowicz A. (09)
język angielski
3 AP IKA 3AP A1 - Janiak I. (307)
9 15:20-16:05

Klasa 3 BP MKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 religia
3 BP MKA 3BP R - Skowron M. (107)
fizyka
3 BP MKA - Kolasińska M. (106)
historia
3 BP MKA - Kaźmierczak J. (402)
podstawy przedsiębiorczości
3 BP MKA - Koźlik D. (301)
2 08:50-09:35 język polski
3 BP MKA - Radziszewska A. (201)
fizyka
3 BP MKA - Kolasińska M. (106)
wychowanie fizyczne
3 BP MKA 3BP Ch - Skrzypczak J. (G1)
wychowanie fizyczne
3 BP MKA 3BP Dz - Pawlęty E. (G3)
język polski
3 BP MKA - Radziszewska A. (301)
historia
3 BP MKA - Kaźmierczak J. (402)
3 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
3 BP MKA 3BP Ch - Skrzypczak J. (G4)
wychowanie fizyczne
3 BP MKA 3BP Dz - Pawlęty E. (G3)
język niemiecki
3 BP MKA 3BP N1 - Bronz-Wójcik A. (307)
język niemiecki
3 BP MKA 3BP N2 - Zmudzińska M. (04)
wychowanie fizyczne
3 BP MKA 3BP Ch - Skrzypczak J. (G4)
wychowanie fizyczne
3 BP MKA 3BP Dz - Pawlęty E. (G3)
język polski
3 BP MKA - Radziszewska A. (301)
matematyka
3 BP MKA - Wanot A. (06)
4 10:45-11:30 informatyka
3 BP MKA 3BP A1 - Kawczyn K. (203)
język angielski
3 BP MKA 3BP A2 - Krawczak M. (P7)
religia
3 BP MKA 3BP R - Skowron M. (B)
chemia
3 BP MKA - Wojciechowska-Nowak M. (06)
informatyka
3 BP MKA 3BP A1 - Kawczyn K. (203)
język angielski
3 BP MKA 3BP A2 - Krawczak M. (04)
matematyka
3 BP MKA - Wanot A. (06)
5 11:40-12:25 informatyka
3 BP MKA 3BP A1 - Kawczyn K. (203)
język angielski
3 BP MKA 3BP A2 - Krawczak M. (P7)
geografia
3 BP MKA - Olkowska M. (107)
matematyka
3 BP MKA - Wanot A. (06)
fizyka
3 BP MKA 3BP A1 - Kolasińska M. (06)
informatyka
3 BP MKA 3BP A2 - Kawczyn K. (203)
język niemiecki
3 BP MKA 3BP N1 - Bronz-Wójcik A. (403)
język niemiecki
3 BP MKA 3BP N2 - Zmudzińska M. (203)
6 12:35-13:20 matematyka
3 BP MKA - Wanot A. (06)
język polski
3 BP MKA - Radziszewska A. (201)
matematyka
3 BP MKA - Wanot A. (06)
zajęcia z wychowawcą
3 BP MKA - Kawczyn K. (206)
język angielski
3 BP MKA 3BP A1 - Janiak I. (P6)
7 13:35-14:20 informatyka
3 BP MKA 3BP A2 - Kawczyn K. (202)
matematyka
3 BP MKA - Wanot A. (06)
język angielski
3 BP MKA 3BP A1 - Janiak I. (307)
fizyka
3 BP MKA 3BP A2 - Kolasińska M. (09)
język angielski
3 BP MKA 3BP A1 - Janiak I. (P6)
8 14:30-15:15 informatyka
3 BP MKA 3BP A2 - Kawczyn K. (202)
matematyka
3 BP MKA - Wanot A. (06)
biologia
3 BP MKA - Wasielewska K. (07)
9 15:20-16:05 fizyka
3 BP MKA - Kolasińska M. (09)

Klasa 3 CP FKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 religia
3 CP FKA 3CP R - Szafranek A. (07)
chemia
3 CP FKA - Wojciechowska-Nowak M. (303)
informatyka
3 CP FKA 3CP A1 - Roszczyński W. (204)
język angielski
3 CP FKA 3CP A2 - Górczak E. (203)
religia
3 CP FKA 3CP R - Szafranek A. (P1)
fizyka
3 CP FKA 3CP A2 - Saneluta P. (104)
2 08:50-09:35 matematyka
3 CP FKA - Kubiak A. (206)
fizyka
3 CP FKA - Saneluta P. (104)
informatyka
3 CP FKA 3CP A1 - Roszczyński W. (204)
język angielski
3 CP FKA 3CP A2 - Górczak E. (203)
historia
3 CP FKA - Kaźmierczak J. (402)
biologia
3 CP FKA - Wasielewska K. (09)
3 09:45-10:30 matematyka
3 CP FKA - Kubiak A. (206)
fizyka
3 CP FKA - Saneluta P. (104)
język angielski
3 CP FKA 3CP A1 - Pająk B. (203)
informatyka
3 CP FKA 3CP A2 - Roszczyński W. (204)
język niemiecki
3 CP FKA 3CP N1 - Zmudzińska M. (303)
język niemiecki
3 CP FKA 3CP N2 - Jankowska K. (306)
historia
3 CP FKA - Kaźmierczak J. (402)
4 10:45-11:30 język niemiecki
3 CP FKA 3CP N1 - Zmudzińska M. (07)
język niemiecki
3 CP FKA 3CP N2 - Jankowska K. (301)
język polski
3 CP FKA - Borczyńska M. (207)
język angielski
3 CP FKA 3CP A1 - Pająk B. (203)
informatyka
3 CP FKA 3CP A2 - Roszczyński W. (204)
matematyka
3 CP FKA - Kubiak A. (206)
język polski
3 CP FKA - Borczyńska M. (201)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
3 3AP IKA 3ACP Dz 3CP FKA 3ACP Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
3 CP FKA 3CP Ch - Galas A. (G3)
język polski
3 CP FKA - Borczyńska M. (207)
język polski
3 CP FKA - Borczyńska M. (201)
matematyka
3 CP FKA - Kubiak A. (206)
matematyka
3 CP FKA - Kubiak A. (206)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
3 3AP IKA 3ACP Dz 3CP FKA 3ACP Dz - Lisiecka A. (G2)
wychowanie fizyczne
3 CP FKA 3CP Ch - Galas A. (G1)
matematyka
3 CP FKA - Kubiak A. (206)
wychowanie fizyczne
3 3AP IKA 3ACP Dz 3CP FKA 3ACP Dz - Lisiecka A. (G3)
wychowanie fizyczne
3 CP FKA 3CP Ch - Galas A. (G2)
zajęcia z wychowawcą
3 CP FKA - Saneluta P. (104)
fizyka
3 CP FKA 3CP A1 - Saneluta P. (104)
informatyka
3 CP FKA 3CP A2 - Roszczyński W. (204)
7 13:35-14:20 fizyka
3 CP FKA - Saneluta P. (104)
podstawy przedsiębiorczości
3 CP FKA - Koźlik D. (305)
fizyka
3 CP FKA - Saneluta P. (104)
informatyka
3 CP FKA 3CP A1 - Roszczyński W. (204)
8 14:30-15:15 geografia
3 CP FKA - Olkowska M. (201)
język angielski
3 CP FKA 3CP A1 - Pająk B. (306)
język angielski
3 CP FKA 3CP A2 - Górczak E. (206)
9 15:20-16:05

Klasa 3 DP PKM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 język polski
3 DP PKM - Radziszewska A. (201)
etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
język polski
3 DP PKM - Radziszewska A. (201)
chemia
3 DP PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
wychowanie fizyczne
3 DP PKM 3DP Dz - Pawlęty E. (G3)
wychowanie fizyczne
3 DP PKM 3DP Dz - Pawlęty E. (G3)
2 08:50-09:35 język niemiecki
3 DP PKM 3DP N1 - Kin D. (04)
język niemiecki
3 DP PKM 3DP N2 - Bronz-Wójcik A. (301)
biologia
3 DP PKM - Płotka I. (07)
matematyka
3 DP PKM - Wanot A. (06)
geografia
3 DP PKM - Olkowska M. (107)
wychowanie fizyczne
3 DP PKM 3DP Dz - Pawlęty E. (G1)
3 09:45-10:30 biologia
3 DP PKM - Płotka I. (09)
chemia
3 DP PKM 3DP A1 - Nowińska-Karoń I. (303)
biologia
3 DP PKM 3DP A2 - Płotka I. (07)
matematyka
3 DP PKM - Wanot A. (06)
podstawy przedsiębiorczości
3 DP PKM - Koźlik D. (06)
biologia
3 DP PKM - Płotka I. (09)
4 10:45-11:30 historia
3 DP PKM - Kaczanowski J. (P1)
biologia
3 DP PKM 3DP A1 - Płotka I. (07)
chemia
3 DP PKM 3DP A2 - Nowińska-Karoń I. (303)
język niemiecki
3 DP PKM 3DP N1 - Kin D. (04)
język niemiecki
3 DP PKM 3DP N2 - Bronz-Wójcik A. (403)
chemia
3 DP PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
język polski
3 DP PKM - Radziszewska A. (207)
5 11:40-12:25 matematyka
3 DP PKM - Wanot A. (06)
informatyka
3 DP PKM 3DP A1 - Wolniak W. (203)
język angielski
3 DP PKM 3DP A2 - Krawczak M. (P7)
język polski
3 DP PKM - Radziszewska A. (207)
zajęcia z wychowawcą
3 DP PKM - Pawlęty E. (402)
język angielski
3 DP PKM 3DP A1 - Pająk B. (306)
język angielski
3 DP PKM 3DP A2 - Krawczak M. (P7)
6 12:35-13:20 chemia
3 DP PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
język angielski
3 DP PKM 3DP A1 - Pająk B. (06)
język angielski
3 DP PKM 3DP A2 - Krawczak M. (P7)
historia
3 DP PKM - Kaczanowski J. (P1)
fizyka
3 DP PKM - Kolasińska M. (06)
język angielski
3 DP PKM 3DP A1 - Pająk B. (306)
informatyka
3 DP PKM 3DP A2 - Wolniak W. (203)
7 13:35-14:20 chemia
3 DP PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
wychowanie fizyczne
3 DP PKM 3DP Ch - Pawlęty E. (G2)
religia
3 DP PKM 3DP R - Skowron M. (10)
wychowanie fizyczne
3 DP PKM 3DP Ch - Pawlęty E. (G2)
matematyka
3 DP PKM - Wanot A. (06)
8 14:30-15:15 fizyka
3 DP PKM - Kolasińska M. (206)
religia
3 DP PKM 3DP R - Skowron M. (10)
wychowanie fizyczne
3 DP PKM 3DP Ch - Pawlęty E. (G2)
9 15:20-16:05 etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)

Klasa 3 EP PKM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 religia
3 EP PKM 3EP R - Szafranek A. (10)
język polski
3 EP PKM - Radziszewska A. (207)
biologia
3 EP PKM - Dukat K. (09)
chemia
3 EP PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
2 08:50-09:35 matematyka
3 EP PKM - Baranowska E. (106)
język polski
3 EP PKM - Radziszewska A. (201)
język polski
3 EP PKM - Radziszewska A. (207)
wychowanie fizyczne
3 3EP PKM 3EFP Ch 3FP PKM 3EFP Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 EP PKM 3EP Dz - Lisiecka A. (G2)
chemia
3 EP PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
3 09:45-10:30 matematyka
3 EP PKM - Baranowska E. (106)
biologia
3 EP PKM - Dukat K. (09)
podstawy przedsiębiorczości
3 EP PKM - Koźlik D. (301)
język francuski
3 EP PKM 3EP JF - Skórzewska O. (P7)
język niemiecki
3 EP PKM 3EP JN - Kin D. (04)
matematyka
3 EP PKM - Baranowska E. (106)
4 10:45-11:30 religia
3 EP PKM 3EP R - Szafranek A. (09)
biologia
3 EP PKM - Dukat K. (09)
wychowanie fizyczne
3 3EP PKM 3EFP Ch 3FP PKM 3EFP Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 EP PKM 3EP Dz - Lisiecka A. (G2)
język polski
3 EP PKM - Radziszewska A. (301)
matematyka
3 EP PKM - Baranowska E. (106)
5 11:40-12:25 język angielski
3 EP PKM 3EP A1 - Mazurek A. (306)
chemia
3 EP PKM 3EP A2 - Nowińska-Karoń I. (303)
chemia
3 EP PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
wychowanie fizyczne
3 3EP PKM 3EFP Ch 3FP PKM 3EFP Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 EP PKM 3EP Dz - Lisiecka A. (G2)
historia
3 EP PKM - Burchardt J. (P1)
język francuski
3 EP PKM 3EP JF - Skórzewska O. (302(A))
język niemiecki
3 EP PKM 3EP JN - Kin D. (04)
6 12:35-13:20 język angielski
3 EP PKM 3EP A1 - Mazurek A. (306)
biologia
3 EP PKM 3EP A2 - Dukat K. (09)
chemia
3 EP PKM - Nowińska-Karoń I. (303)
fizyka
3 EP PKM - Saneluta P. (104)
zajęcia z wychowawcą
3 EP PKM - Mazurek A. (09)
geografia
3 EP PKM - Olkowska M. (107)
7 13:35-14:20 biologia
3 EP PKM 3EP A1 - Dukat K. (09)
język angielski
3 EP PKM 3EP A2 - Mazurek A. (306)
fizyka
3 EP PKM - Saneluta P. (104)
język angielski
3 EP PKM 3EP A1 - Mazurek A. (P7)
informatyka
3 EP PKM 3EP A2 - Wolniak W. (203)
język angielski
3 EP PKM 3EP A2 - Mazurek A. (107)
8 14:30-15:15 chemia
3 EP PKM 3EP A1 - Nowińska-Karoń I. (303)
język angielski
3 EP PKM 3EP A2 - Mazurek A. (306)
informatyka
3 EP PKM 3EP A1 - Wolniak W. (203)
9 15:20-16:05 historia
3 EP PKM - Burchardt J. (P1)

Klasa 3 FP PKM - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
podstawy przedsiębiorczości
3 FP PKM - Koźlik D. (305)
biologia
3 FP PKM - Jüngst M. (07)
język polski
3 FP PKM - Olszowiak P. (207)
matematyka
3 FP PKM - Berda P. (106)
2 08:50-09:35 matematyka
3 FP PKM - Berda P. (06)
religia
3 FP PKM 3FP R - Szafranek A. (10)
biologia
3 FP PKM - Jüngst M. (07)
wychowanie fizyczne
3 3EP PKM 3EFP Ch 3FP PKM 3EFP Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 FP PKM 3FP Dz - Pawlęty E. (G3)
informatyka
3 FP PKM 3FP A1 - Wolniak W. (203)
biologia
3 FP PKM 3FP A2 - Jüngst M. (07)
3 09:45-10:30 matematyka
3 FP PKM - Berda P. (06)
język angielski
3 FP PKM 3FP A1 - Macierzyński J. (207)
język angielski
3 FP PKM 3FP A2 - Krawczak M. (06)
język angielski
3 FP PKM 3FP A1 - Macierzyński J. (P7)
język angielski
3 FP PKM 3FP A2 - Krawczak M. (307)
chemia
3 FP PKM - Nowak A. (305)
chemia
3 FP PKM 3FP A1 - Nowak A. (305)
język angielski
3 FP PKM 3FP A2 - Krawczak M. (P7)
4 10:45-11:30 chemia
3 FP PKM - Nowak A. (207)
język francuski
3 FP PKM 3FP JF - Skórzewska O. (305)
język niemiecki
3 FP PKM 3FP JN - Bronz-Wójcik A. (307)
wychowanie fizyczne
3 3EP PKM 3EFP Ch 3FP PKM 3EFP Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 FP PKM 3FP Dz - Pawlęty E. (G3)
język francuski
3 FP PKM 3FP JF - Skórzewska O. (P7)
język niemiecki
3 FP PKM 3FP JN - Bronz-Wójcik A. (307)
biologia
3 FP PKM 3FP A1 - Jüngst M. (07)
chemia
3 FP PKM 3FP A2 - Nowak A. (305)
5 11:40-12:25 religia
3 FP PKM 3FP R - Szafranek A. (10)
historia
3 FP PKM - Kaźmierczak J. (402)
wychowanie fizyczne
3 3EP PKM 3EFP Ch 3FP PKM 3EFP Ch - Rosołowski B. (G4)
wychowanie fizyczne
3 FP PKM 3FP Dz - Pawlęty E. (G3)
chemia
3 FP PKM - Nowak A. (305)
biologia
3 FP PKM - Jüngst M. (07)
6 12:35-13:20 geografia
3 FP PKM - Olkowska M. (201)
historia
3 FP PKM - Kaźmierczak J. (107)
język angielski
3 FP PKM 3FP A1 - Macierzyński J. (207)
informatyka
3 FP PKM 3FP A2 - Wolniak W. (203)
zajęcia z wychowawcą
3 FP PKM - Nowak A. (305)
chemia
3 FP PKM - Nowak A. (305)
7 13:35-14:20 język polski
3 FP PKM - Olszowiak P. (10)
język polski
3 FP PKM - Olszowiak P. (201)
matematyka
3 FP PKM - Berda P. (06)
8 14:30-15:15 język polski
3 FP PKM - Olszowiak P. (10)
fizyka
3 FP PKM - Kolasińska M. (09)
9 15:20-16:05 fizyka
3 FP PKM - Kolasińska M. (206)
etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)

Klasa 3 GP EKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50
1 08:00-08:45 historia
3 GP EKA - Kaźmierczak J. (402)
język angielski
3 GP EKA 3GP A1 - Macierzyński J. (207)
język angielski
3 GP EKA 3GP A2 - Mańczak K. (402)
język angielski
3 GP EKA 3GP A1 - Macierzyński J. (P7)
język angielski
3 GP EKA 3GP A2 - Mańczak K. (04)
2 08:50-09:35 religia
3 GP EKA 3GP R - Skowron M. (107)
język angielski
3 GP EKA 3GP A1 - Macierzyński J. (207)
język angielski
3 GP EKA 3GP A2 - Mańczak K. (402)
język angielski
3 GP EKA 3GP A1 - Macierzyński J. (P7)
informatyka
3 GP EKA 3GP A2 - Wolniak W. (203)
wychowanie fizyczne
3 GP EKA 3GP Ch - Skrzypczak E. (G3)
wychowanie fizyczne
3 GP EKA 3GP Dz - Rosołowski B. (G2)
3 09:45-10:30 język niemiecki
3 GP EKA 3GP N1 - Bronz-Wójcik A. (301)
język niemiecki
3 GP EKA 3GP N2 - Zmudzińska M. (P7)
religia
3 GP EKA 3GP R - Skowron M. (402)
geografia
3 GP EKA - Olkowska M. (106)
geografia
3 GP EKA - Olkowska M. (107)
wychowanie fizyczne
3 GP EKA 3GP Ch - Skrzypczak E. (G4)
wychowanie fizyczne
3 GP EKA 3GP Dz - Rosołowski B. (G3)
4 10:45-11:30 historia
3 GP EKA - Kaźmierczak J. (402)
język polski
3 GP EKA - Cierechowicz A. (401)
geografia
3 GP EKA - Olkowska M. (106)
matematyka
3 GP EKA - Baranowska E. (106)
fizyka
3 GP EKA - Saneluta P. (104)
5 11:40-12:25 biologia
3 GP EKA - Wasielewska K. (07)
język polski
3 GP EKA - Cierechowicz A. (401)
podstawy przedsiębiorczości
3 GP EKA - Koźlik D. (301)
matematyka
3 GP EKA - Baranowska E. (106)
geografia
3 GP EKA - Olkowska M. (107)
6 12:35-13:20 matematyka
3 GP EKA - Baranowska E. (106)
język niemiecki
3 GP EKA 3GP N1 - Bronz-Wójcik A. (307)
język niemiecki
3 GP EKA 3GP N2 - Zmudzińska M. (04)
chemia
3 GP EKA - Wojciechowska-Nowak M. (303)
zajęcia z wychowawcą
3 GP EKA - Olkowska M. (107)
matematyka
3 GP EKA - Baranowska E. (106)
7 13:35-14:20 matematyka
3 GP EKA - Baranowska E. (106)
wychowanie fizyczne
3 GP EKA 3GP Ch - Skrzypczak E. (G4)
wychowanie fizyczne
3 GP EKA 3GP Dz - Rosołowski B. (G3)
język polski
3 GP EKA - Cierechowicz A. (09)
język polski
3 GP EKA - Cierechowicz A. (401)
matematyka
3 GP EKA - Baranowska E. (106)
8 14:30-15:15 fizyka
3 GP EKA - Saneluta P. (104)
język angielski
3 GP EKA 3GP A1 - Macierzyński J. (10)
język angielski
3 GP EKA 3GP A2 - Mańczak K. (207)
9 15:20-16:05 informatyka
3 GP EKA 3GP A1 - Wolniak W. (203)
język angielski
3 GP EKA 3GP A2 - Mańczak K. (207)

Klasa 3 HP EKA - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:05-07:50 wychowanie fizyczne
3 HP EKA 3HP Ch - Skrzypczak J. (G4)
1 08:00-08:45 język polski
3 HP EKA - Zimmer A. (401)
etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)
wychowanie fizyczne
3 HP EKA 3HP Ch - Skrzypczak J. (G4)
wychowanie fizyczne
3 HP EKA 3HP Dz - Skrzypczak J. (G1)
język angielski
3 HP EKA 3HP A1 - Krystkowiak H. (305)
informatyka
3 HP EKA 3HP A2 - Wolniak W. (203)
język polski
3 HP EKA - Zimmer A. (302(A))
2 08:50-09:35 język polski
3 HP EKA - Zimmer A. (401)
wychowanie fizyczne
3 HP EKA 3HP Ch - Skrzypczak J. (G4)
język polski
3 HP EKA - Zimmer A. (401)
język angielski
3 HP EKA 3HP A1 - Krystkowiak H. (305)
język angielski
3 HP EKA 3HP A2 - Krawczak M. (P6)
geografia
3 HP EKA - Olkowska M. (107)
3 09:45-10:30 chemia
3 HP EKA - Nowak A. (303)
język niemiecki
3 HP EKA 3HP JN - Jankowska K. (403)
język rosyjski
3 HP EKA 3HP JR - Koźlik D. (305)
historia
3 HP EKA - Kaźmierczak J. (402)
matematyka
3 HP EKA - Baranowska E. (106)
język niemiecki
3 HP EKA 3HP JN - Jankowska K. (04)
język rosyjski
3 HP EKA 3HP JR - Koźlik D. (301)
4 10:45-11:30 matematyka
3 HP EKA - Baranowska E. (106)
matematyka
3 HP EKA - Baranowska E. (106)
podstawy przedsiębiorczości
3 HP EKA - Koźlik D. (301)
religia
3 HP EKA 3HP R - Skowron M. (201)
informatyka
3 HP EKA 3HP A1 - Wolniak W. (203)
język angielski
3 HP EKA 3HP A2 - Krawczak M. (P7)
5 11:40-12:25 matematyka
3 HP EKA - Baranowska E. (106)
matematyka
3 HP EKA - Baranowska E. (106)
geografia
3 HP EKA - Olkowska M. (107)
geografia
3 HP EKA - Olkowska M. (107)
matematyka
3 HP EKA - Baranowska E. (106)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
3 HP EKA 3HP Dz - Skrzypczak J. (G4)
religia
3 HP EKA 3HP R - Skowron M. (B)
język angielski
3 HP EKA 3HP A1 - Krystkowiak H. (306)
język angielski
3 HP EKA 3HP A2 - Krawczak M. (307)
zajęcia z wychowawcą
3 HP EKA - Skrzypczak J. (301)
biologia
3 HP EKA - Wasielewska K. (201)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
3 HP EKA 3HP Dz - Skrzypczak J. (G4)
język angielski
3 HP EKA 3HP A1 - Krystkowiak H. (09)
język angielski
3 HP EKA 3HP A2 - Krawczak M. (P7)
język angielski
3 HP EKA 3HP A1 - Krystkowiak H. (306)
język angielski
3 HP EKA 3HP A2 - Krawczak M. (307)
geografia
3 HP EKA - Olkowska M. (107)
fizyka
3 HP EKA - Saneluta P. (104)
8 14:30-15:15 historia
3 HP EKA - Kaźmierczak J. (402)
fizyka
3 HP EKA - Saneluta P. (104)
9 15:20-16:05 etyka
1 ETYKA A - Strzyżyński P. (04)