Original

XI Festiwal Robotyki Cyberbot 2014


 "Koło Naukowe CybAiR działające przy Politechnice Poznańskiej serdecznie zaprasza Was, Szanowni Uczniowie, do przybycia na XI Festiwal Robotyki Cyberbot 2014, który odbędzie się 17 maja 2014 roku na terenie Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej.

Najważniejszym punktem programu są zawody robotów, do startowania w których również Was zachęcamy. W tym roku będziecie mogli spróbować Waszych sił aż w 8 kategoriach: sumo, mini sumo, nano sumo, linefollower, linefollower enhanced, światłolub, micromouse i puck collect.

Oprócz zawodów będą czekać na Was rozwijające warsztaty, konkursy z nagrodami oraz interesujące pokazy. Festiwal jest niepowtarzalną okazją, by zobaczyć najbardziej profesjonalne z robotów i porozmawiać z ich twórcami!

Uruchomiliśmy nową stronę internetową oraz fanpage na Facebooku, które działają pod adresami:

 

 http://cyberbot.put.poznan.pl/                                                                  www.facebook.com/cyberbot

 

Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące tegorocznego Festiwalu. Zachęcamy do skorzystania z zakładki kontakt – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i sugestie.”